tren
tren

Konteyner Ev İmalatı

Konteynerler farklı kullanım alanları için üretilirler ve pratik çözümler sunarlar. Bireysel kullanımın yanı sıra toplu kullanımlar için de ideal olan bu yapılar, birçok ihtiyacı karşılayabilir.Konteyner evler, kullanıcıların tüm ihtiyaçlarını ve konforunu sağlayacak şekilde tasarlanır. Her kullanıcıya özel konteyner çeşitleri tasarlamak mümkündür. Bu konteynerler verandalı ya da balkonlu olarak da üretilebilir. Tek odalı, iki odalar, WC ve duşlu taleplerde genellikle standart konteyner ebatları kullanılır. Daha büyük ölçekli talepleriniz için ise konteyner birleşimi ile ihtiyaçlarınıza uygun, en ideal yapılar ortaya çıkarılır.

Konteynerler seçimi yaparken öncelikle kullanım amacınızı belirlemeniz gerekir. Bu yapılar acil barınma ihtiyacı için oldukça ideal oldukları gibi birçok farklı alanda da kullanılabilmektedir. Yüksek kalitede olmaları, hızlı biçimde üretilmeleri ve rahatlıkla taşınabilmeleri nedeniyle; deprem, yangın, sel, toprak kayması gibi doğal afetlerin ardından çıkan acil barınma ihtiyacını rahatlıkla karşılayabilmektedir.

Acil yaşam alanı olarak konteynerlerin kullanımı oldukça yaygındır. Ayrıca pratik ve hızlı kurulumları nedeniyle büyük şantiyelerde güvenlik kulübesi, yatakhane, yemekhane, ev, tuvalet, duş, revir ve sosyal tesis olarak kullanılabilmektedirler. Katlanabilen ve iç içe geçen konteynerler ile çok hızlı biçimde yaşam alanı oluşturmak mümkündür.

Askeriye, eğitim ve sağlık kampları gibi alanlarda da konteyner yapılar tercih edilmektedir. Köylerde bağ evi olarak, tatil bölgelerinde ve kamplarda sıklıkla konteyner yapılar görebilirsiniz.

Son yıllarda ise işyerlerinde konteyner ofis olarak kullanılan yapılar giderek yaygınlaşmaktadır. Avantajları nedeniyle birçok iş yeri, bu yapılara başvurmaktadır.

Konteyner Ev Neden Tercih Edilir?

Konteyner ev sahibi olmanın birçok avantajı vardır. Özellikle doğanın içerisinde kendisine bir sığınak yaptırmak isteyenler, arsası olanlar ve hızlı çözümlere ihtiyacı olanlar için konteyner yapılar ideal seçeneklerdir. Maliyetlerinin çok düşük olması ise bir diğer önemli avantajdır.

Kullanıcılar tarafından yaygın olarak tercih edilen konteyner evlerin avantajları şu şekilde sıralanabilir;

Isı yalıtımı ile tasarlanan konteynerler, tüm iklim koşullarına dayanıklı olarak, hızlı bir biçimde üretilir.
Doğal afetlere karşı son derece dirençlidir ve düşük maliyetlere sahiptir.
İstendiği takdirde başka bölgelere rahatlıkla taşınabilir. Taşındığı bölgenin iklimine bağlı olarak takviyeler yapılabilir.
Yüksek kaliteli malzemelerden üretilir ve nakliyesi kolayca yapılır.
Kullanıcıların; beklentileri, talepleri ve gereksinimleri doğrultusunda özel olarak tasarlanabilir.
Acil ihtiyaç durumunda hızlı ve pratik bir çözümdür.
Tek katlı standart modeller olduğu gibi, çok katlı ve daha büyük modellerin üretilmesi de mümkündür.
Evlerin iç yüzeyleri arzuya bağlı olarak sandviç panel gibi ürünlerle kaplanabilir.

Konteyner Fiyatları

Farklı kullanım alanları ve amaçları için üretilen konteyner seçenekleri, değişen fiyat özelliklerine sahiptir. Bireysel ve toplu kullanım amaçlarına hizmet eden konteynerler, hızlı, ekolojik, pratik ve kullanışlı bir yapıdır.

Konteyner fiyatları ise bir dizi faktöre göre değişkenlik gösterir. Konteynerin büyüklüğü, iç ve dış yüzey malzemeleri, kurulacağı alan, montaj özellikleri gibi faktörler fiyatlarda değişkenlik olmasına neden olur. Standart hazırlanan modeller ile özel taleplerle oluşturulmuş konteynerler arasında fiyat farkları oluşabilmektedir.

Siz de konteyner eve sahip olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Haznedaroğlu yapı olarak konteyner evinizi dilediğiniz şekilde projelendiriyor ve istediğiniz araziye yerleştirerek sizler için yaşam alanları hazırlıyoruz. Hemen iletişime geçip teklif alarak, hayalinizdeki eve avantajlı fiyatlarla kavuşabilirsiniz.

Whatsapp
Yönetici
Yönetici
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?