tren
tren

Çelik Konstrüksiyon

Çelik konstrüksiyon yapılarda kolon, kiriş gibi ana taşıyıcı elemanları betonharmeye göre çelikden oldugu için yapının yük oranı fazla olmayacağından zeminin yükünü azaltır bu da deprem gibi etkilere karşı direnci arttırır bu yüzden çelik konstrüksiyon yapılar özellikle deprem bölgelerinde önerilir ayrıca taşıma kapasitesi ağırlığına göre çok yüksek olduğu için dayanıklılık sağlar. Betonarme evlere göre 5 kat daha hafiftir. Çelik yapıları yıllar boyunca kullanabilirsiniz yüz elli yıl ve daha fazla ömürlüdür.

Öncelikle projelerde tasarım sırasında CAD gibi programlar kullanarak çizimlerini gerçekleştirir. Çelik konstrüksiyon ustalarımız görevleri ve sorumlulukları çevresinde özenle hazırlanan çelik parçaları birleştirerek yapıyı oluştururlar.

Siz de çelik konstrüksiyon ev, fabrika, depo, iş yeri vb. yapılara sahip olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Haznedaroğlu yapı olarak çelik konstrüksiyon yapınızı dilediğiniz şekilde projelendiriyor ve istediğiniz konumda sizler için yaşam alanları hazırlıyoruz. Hemen iletişime geçip teklif alarak, hayalinizdeki eve avantajlı fiyatlarla kavuşabilirsiniz.

Whatsapp
Yönetici
Yönetici
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?